Продукція

Нано-МінералісНано-Мінераліс містить дев’ять життєво необхідних для  рослин біогенних металів - Cu, Fe, Co, Mo, Mg, Mn, Zn, Se, Nd у формі нанокарбоксилатів .

 

СКЛАД мікродобрива Нано-Мінераліс, нанокарбоксилати, мг/л

Mo

Mg

Mn

Cu

Co

Fe

Zn

Se

Nd

50

1600

120

120

100

160

220

40

50

 

Переваги

  1. Поверхневий електричний заряд активних частинок металів забезпечує відмінне прилипання до поверхонь і швидке проникнення їх у клітини рослин.
  2. Органічна основа препарату Нано-Мінераліс забезпечує ефективне транспортування активних частинок металів та сприяє швидкому акумулюванню енергії росту у рослині.
  3. До складу мікродобрива Нано-Мінераліс входить комплекс мікроелементів без сторонніх домішок, які не створюють фітотоксичного впливу на рослини та повністю нею засвоюються.
  4. Обробка насіння мікродобривом Нано-Мінераліс забезпечує відмінний стартовий розвиток рослини, підвищує її стресостійкість та імунітет.
  5. Позакоренева обробка мікродобривом Нано-Мінераліс забезпечить збалансоване живлення рослини, впорається із наслідками кліматичного та пестицидного стресу, сприятиме отриманню високих врожаїв з відмінними якісними характеристиками.
  6. На ранніх етапах розвитку рослини Нано-Мінераліс збільшує кореневу систему в 3-5 разів, що в свою чергу збільшує площу живлення.
  7. Нано-Мінераліс підвищує урожайність сільськогосподарських культур до 30%.

Роль складових препарату Нано-Мінераліс

Наносполуки марганцю – активно впливають на процеси росту клітин, підвищують інтенсивність фотосинтезу.
Наносполуки цинку – входять до складу значної кількості різноманітних ферментів. Прискорюють поділ клітин, підвищують посухо–, жаро– та холодостійкість рослин.
Наносполуки міді – підвищують енергію проростання насіння, беруть участь в процесах обміну рістактивуючих фізіологічно-активних речовин, також підвищують стійкість рослин до посухи, високих температур і морозу. Тісно пов’язані із фіксацією молекулярного азоту та мають фунгіцидні властивості.
Наносполуки молібдену активізують азотний обмін, беруть участь у відновленні нітратів та охоплюють завершальну ланку азотного обміну — синтез білка.
Наносполуки кобальту стимулюють процес азотфіксації,  приймають участь у процесах запліднення рослини та реакціях окислення-відновлення, стимулюють цикл Г. Кребса, позитивно впливають на дихання і енергетичний обмін рослин.
Наносполуки магнію пов’язані із фотосинтезом, який регулює структуру органел, збільшуючи активність первинних процесів фотосинтезу. Більшість реакцій гліколізу циклу Кребса також активується магнієм.
Наносполуки заліза пов’язані, насамперед, з його здатністю легко переходити із окисленої форми Fe3+ у відновлену Fe2+ і навпаки. Відсутність заліза або навіть його нестача спричиняє дуже помітні порушення функціональної діяльності рослин. Крім активації фотосинтезу і дихання його іони беруть участь у відновленні нітратів та біологічній азотфіксації.
Наносполуки селену, неодиму –  є імуномодуляторами, які забезпечують нормальне функціонування імунної системи рослин.

Застосування

Передпосівна обробка насіння.
Обробка насіння проводиться традиційним методом, використовуючи машини для передпосівної обробки насіння типу ПС-10. Препарат може змішуватись в бакових сумішах з усіма відомими пестицидами та біопрепаратами, не втрачаючи своїх властивостей.

Обробка бульб картоплі. Перед садінням. Обробку проводять в затіненому місці обприскуванням насіннєвого матеріалу або замочуванням його в розчині препарату на декілька годин.

Позакореневе підживлення . Визначену кількість препарату залити у бак обприскувача, наповненого на третину чистою водою, включити змішувач і через 15 хвилин, не виключаючи, долити необхідну кількість води. Продовжувати перемішувати під час обробки для забезпечення однорідності робочого розчину. Для позакореневого підживлення найкращий період - це вечірній та вранішній час за температури від +12°С до +22°С. В цей період препарат найкраще активізує фізіологічні процеси в рослинах.

Перед застосуванням збовтати!

Розчин препарату зберігати не більше доби!

Увага!!! Препарат відноситься до безпечних речовин, не токсичний, не викликає алергічних реакцій, екологічно безпечний.

Норми застосування препарату Нано-Мінераліс

Культура, що обробляється

Норма витрати
препарату

Спосіб, час обробки,
обмеження

Кількість обробок

Пшениця озима,
ярий ячмінь

0,05-0,1 л/т

Передпосівна обробка насіння

1

0,05 л/га

Фаза кущення

3

0,05 л/га

Фаза виходу в трубку

3

0,05 л/га

Фаза колосіння

3

Картопля

0,05-0,1 л/т

Передпосівна обробка бульб

1

0,05 л/га

Фаза формування стебла

2

0,05 л/га

Фаза бутонізації

2

Соя, горох

0,05-0,1 л/т

Передпосівна обробка насіння

1

0,05 л/га

3-5 справжніх листків

3

0,05 л/га

Фаза бутонізації

3

0,05 л/га

Фаза початку формування бобів

3

Цукровий буряк

0,1-0,3 л/т

Передпосівна обробка насіння

1

0,05-0,1 л/га

До змикання в рядах

2

0,05- 0,1 л/га

До змикання в міжряддях

2

Ріпак

0,1-0,3 л/т

Передпосівна обробка насіння

1

0,05-0,1 л/га

Фаза стеблування

2

0,05-0,1 л/га

Фаза бутонізації

2

Соняшник

0,1-0,3 л/т

Передпосівна обробка насіння

1

0,05-0,1 л/га

Фаза 3-4 пар листків

2

0,05-0,1 л/га

Фаза 5-6 пар листків

2

Кукурудза

0,1-0,3 л/т

Передпосівна обробка насіння

1

0,05-0,1 л/га

Фаза 3-5 листків

2

0,05-0,1 л/га

Фаза 7-9 листків

2

Томати

0,1-0,3 л/т

Передпосівна обробка насіння

1

0,05-0,1 л/га

Фаза укорінення. Фаза бутонізації. Початок масового утворення плодів

3


Норма витрати робочого розчину: 250-300 л/га для польових та овочевих культур та 600-1000 л/га для плодово-ягідних насаджень та виноградників.