Продукція

Мікро-Мінераліс (Кремній-Калій) - високоефективне рідке мікродобриво, призначене для позакореневого підживлення сільськогосподарських культур.

СКЛАД мікродобрива Мікро-Мінераліс (Кремній-Калій), %

SiO2 K2O
8,0 4,0

 

Роль складових препарату в рослині

Кремній підтримує водний баланс рослин, підвищує ефективність фотосинтезу, сприяє еректоїдному розміщенню листків, знижує інтенсивність випаровування вологи з листкової поверхні. Оптимальне живлення рослин кремнієм сприяє більш економному споживанню рослиною води для синтезу органічної речовини (зниження транспіраційного коефіцієнта).

Калій зв’язаний з амінокислотами та білковим обміном, впливає на утворення вуглеводів при фотосинтезі, підсилює транспорт асимілянтів. Прискорює утворення цукрів та їх переміщення по тканинам. Підсилює стійкість до посухи, хвороб та морозів.

Дефіцит кремнію призводить до порушення росту, розвитку і репродуктивної функції у багатьох рослин. Зокрема, зернові культури при низькій забезпеченості кремнієм більш схильні до вилягання.

Нестача калію позначається, насамперед, на розвитку репродуктивних органів. Затримується розвиток зародків насіння, а отримане насіння характеризується поганими якісними показниками. При недостачі калію клітини ростуть нерівномірно, що є причиною гофрованості та куполоподібності форми листя.

Переваги

Розумне поєднання таких елментів, як кремній та калій, сприяє поліпшенню експозиції листової пластинки по відношенню до світла, сприяє накопиченню цукрів в рослині, підсилює стійкість до вилягання, покращує транспортні функцій у рослині, зменшує схильність до зараження патогенами і кореневими паразитами, збільшує стійкість до абіотичних стресів (забруднення важкими металами, засоленість ґрунтів, посуха, високі і низькі температури, УФ випромінювання та ін.).

Застосування

Норми витрати препарату Мікро-Мінераліс (Кремній-Калій)

Культура, що обробляється Норма витрати препарату Фаза развитку культури Кількість обробок
Пшениця озима,
ярий ячмінь
1,0-1,5 л/га фаза кущення, фаза виходу в трубку, фаза прапорцевого листка 3
Соняшник 1,0-1,5 л/га фаза 2-3 пари листків,
фаза 5–6 пар листків
2
Кукурудза 1,0-1,5 л/га фаза 3-5 листків,
фаза 7-9 листків
2
Ріпак 1,0-1,5 л/га фаза 5-8 листків, фази стеблювання, бутонизації 3
Соя, горох 1,0-1,5 л/га 3-5 повноцінних листки, фаза бутонізації, фаза формування бобів 3
Цукровий буряк 1,0-1,5 л/га до змикання в рядах,
до змикання в міжряддях
2
Овочеві 1,0-1,5 л/га до цвітіння, повторне внесення через кожні 10-12 днів 3
Плодово–ягідні культури 2,0-3,0 л/га до цвітіння, повторне внесення через кожні 10-12 днів 3

 

Норма виливу робочої рідини: 200-300 л/га – польові культури та 300-800 л/га овочеві та плодово–ягідні культури.