Продукція

Мікро-Мінераліс (Кукурудза)Мікро-Мінераліс (Кукурудза) – це рідке комплексне мікродобриво, яке містить мікро- та макроелементи, що відповідають всім фізіологічним вимогам кукурудзи і є найбільш необхідними для її росту та розвитку.

СКЛАД мікродобрива Мікро-Мінераліс (Кукурудза),
амонійно-карбоксилатних комплексонів, %

Mg

Mn

Cu

Fe

Zn

B

N

2,5

1,78

0,75

2,0

3,1

0,5

4,0

 

 

Переваги

  • Поверхневий електричний заряд активних частинок металів забезпечує відмінне прилипання до поверхонь і швидке проникнення їх у клітини рослин;
  • До складу мікродобрива Мікро-Мінераліс (Кукурудза) входить комплекс мікроелементів без сторонніх домішок, які не створюють фітотоксичного впливу на рослину та повністю нею засвоюються;
  • Позакоренева обробка кукурудзи мікродобривом Мікро-Мінераліс (Кукурудза) забезпечить її збалансоване живлення, зменшить наслідки стресу після обробки ЗЗР, підвищить врожайність культури на 10-20 % та покращить його якісні характеристики.

Застосування

Найважливіший період у розвитку кукурудзи – фаза 3-5 справжніх листків. Незбалансованість живлення в цей період майже неможливо компенсувати у майбутні фази розвитку рослини, оскільки саме в цей період формуються генеративні органи, що визначають майбутню врожайність. Наступна критична фаза – це 7-9 листків, і саме в цей період проведення підживлення покращує озерненість качанів кукурудзи.

Норми витрати препарату Мікро-Мінераліс (Кукурудза)

Культура, що обробляється

Норма витрати
препарату

Фаза розвитку культури

Кількість обробок

Кукурудза

1-1,5 л/га

фаза 3-5 листків;
фаза 7-9 листків

2

Норма витрати робочої рідини: 250-300 л/га.