Продукція

ТестаЛип (Прилипач-носій)Високоефективний прилипач-носій для пестицидів та агрохімікатів.

ОПИС. Гель. Композиція біополімерів природного походження та поверхнево-активні речовини (ПАР). Не фітотоксичний, не токсичний для теплокровних, ґрунтових і водних організмів, бджіл. Містить піногасник, що полегшує заправку обприскувача.

ПРИЗНАЧЕННЯ. ТестаЛип (Прилипач–носій) застосовується для покращення дії хімічних та біологічних засобів захисту рослин, зменшує їх втрати від випаровування та стікання.

Ефективність дії досягається за рахунок сітчастої структури препарату. Він покращує змочування надземних частин бур’янів та посилює прилипання робочого розчину препарату, що сприяє прискореному та більш повному проникненню діючих речовин агрохімікатів в рослини бур’янів.

ЗАСТОСУВАННЯ. ТестаЛип (Прилипач-носій) застосовується у вигляді водного розчину. Розводити препарат потрібно поступово, необхідну кількість розмішують у воді (у пропорції 1:1) до однорідного розчину. Отриманий розчин ТестаЛип (Прилипач-носій) використовують для приготування бакових сумішей з будь-якими агрохімікатами та пестицидами, дотримуючись наступної послідовності заправки обприскувача:

  1. Заправити 1/4, від загального об’єму обприскувача, водою. Включити змішувач та додати,за потреби, мікродобрива.
  2. Додати води до 1/3, від об’єму обприскувача, та додати пестициди, при цьому не вимикати змішувач.
  3. Поступово довести об’єм розчину до 2/3 та заправити заздалегідь приготований розчин ТестаЛип (Прилипач-носій). Не вимикаючи змішувач, довести об’єм обприскувача до повного баку*.

*У разі використання карбаміду в технології обробки, він повинен додаватися в обприскувач останнім.

Норми витрат препарату ТестаЛип (Прилипач-носій)

Культура, що обробляється Норма витрати препарату Фаза розвитку культури Кількість обробок
Зернові, ріпак, гірчиця. 100-150 мл/100 л води Обприскування по вегетації. Додається як допоміжна речовина в кожне обприскування.
Соняшник, кукурудза, цукровий буряк, овочі. 200 мл/100 л води
Багаторічні насадження. 100-150 мл/100 л води

Заходи безпеки: препарат ТестаЛип (Прилипач-носій) нетоксичний для людей, тварин та комах! При попаданні препарату на шкіру або в очі – промити водою.

Зберігання: препарат ТестаЛип (Прилипач-носій) зберігають у герметичній упаковці за температури від +3 оС до +25 оС., у відкритій упаковці термін зберігання три місяці.

Гарантійний термін зберігання. 2 роки від дати виготовлення.