Продукція

Біо-Мінераліс (Біодобриво для польових та плодових культур)Склад: азотфіксуючі (Azotobacter chroococcum), фосформобілізуючі (Bacillus megaterium), каліймобілізуючі та біофунгіцидні мікроорганізми (Bacillus subtilis), біоколоїд-липкоген і комплекс біогенних металів - Cu, Fe, Co, Mo, Mg, Mn, Zn у формі нанокарбоксилатів .

Призначення

Азотофіксуючі мікроорганізми – це група бактерій, які мають ферментні системи здатні каталізувати фіксацію молекулярного азоту з повітря в доступні для рослин сполуки тим самим підвищуючи родючість грунту. Також вони синтезують деякі біологічно активні речовини, в тому числі і деякі фітогормони, наприклад ауксини, тим самим стимулюючи ріст і розвиток рослин, будучи біологічним стимулятором росту рослин і синтезуючи фактори, необхідні для їх активного росту.

Фосформобілізуючі мікроорганізми – це мікроорганізми, які здатні перетворювати важкодоступні сполуки фосфору в доступну для рослин форму. Вітчизняними вченими доведено, що фосфор знаходиться в грунті у складі хімічних сполук, засвоєння яких рослинами майже неможливо. Такого нерухомого, необмінного фосфору в грунті міститься близько 5-6 тонн на гектар. Бактерії Bacillus megaterium знаходячись у грунті, розкладають органічні речовини і вивільняють фосфор, який міститься в них, переводячи його в розчинні солі фосфорної кислоти. В результаті чого, утворені з'єднання фосфорної кислоти стають доступні для засвоєння рослинами.

Каліймобілізуючі та біофунгіцидні мікроорганізми - бактерії, які дозволяють рослині отримувати калій із важкорозчинних сполук у грунті. Зважаючи на наявність, у вищеназваних бактерій, антагоністичних властивостей проти фітопатогенів мають біофунгіцидну дію.  Біофунгіцидна дія проявляється за рахунок виділення антибіотиків та специфічних ферментів, які руйнують структуру грибів, що збуджують хвороби.,

Комплекс біогенних металів - Cu, Fe, Co, Mo, Mg, Mn, Zn у формі нанокарбоксилатів є відмінним активатором  росту.

Біоколоїд-липкоген - полісахариди мікробного походження, які збільшують захисні сили рослинного організму.

Особливості препарату

  • Збагачує грунт основними елементами живлення (азот, фосфор, калій)
  • Нормалізаціє грунтову мікрофлору  та максимально послаблює патогенну мікрофлору
  • Підвищує родючість грунту шляхом його структуризації та мінералізації
  • Збільшує врожайність сільськогосподарських культур більш ніж на 15%
  • Збільшує стійкість рослин до несприятливих погодних умов та стресів (різке збільшення або зниження температури, заморозки, посуха, хімічний стрес)
  • Забезпечує активну профілактику та лікування від грибкових та бактеріальних хвороб рослини
  • Збільшує ефективність захисту від шкідників, в т.ч. внутрішньостеблових
  • Знижує кількість нітратів на 50-90% в урожаї сільськогосподарських культур та важких елементів на 30-60%
  • Збільшує кількісні та якісні показники майбутнього врожаю
  • Має пролонговану мікробіологічну активність

Відмінною особливістю препарату є: безпека, легкість у застосуванні, сумісність з більшістю агрохімікатів та пестицидів, економічність, екологічність, окупність в 3-50 разів, корисна післядія на врожай наступних культур, універсальність по відношенню до рослинного світу, широкий діапазон температур виживання та ефективності  +2 °С…+43 °С.

Застосування

Перед початком робіт з обприскування поля слід зробити розрахунки необхідної кількості препарату, в залежності від норми витрат та площі ділянки, яку необхідно обробити, користуючись при цьому наведеною нижче таблицею. Приготування робочого розчину і заправку обприскувача слід робити на спеціально обладнаних майданчиках. Визначену кількість препаратузалити у бак обприскувача наповненого на третину чистою водою, включити змішувач і через 15 хвилин,не виключаючи, долити необхідну кількість води. Продовжувати перемішувати під час обробки длязабезпечення однорідності робочого розчину.

Дозволяється при обробці насіння поєднувати Біо-Мінераліс (Біодобриво для польових та плодових культур) з інсектицидами та фунгіцидами (крім тих, що містять мідь (Сu) та алюміній (Al)). Для отримання додаткового ефекту при обробці насіння препаратом Біо-Мінераліс (Біодобриво для польових та плодових культур) дозволяється його поєднання з екологічно чистими мікроелементами Нано-Мінераліс.

Увага!!! Не рекомендується зберігати робочий розчин більше 1 доби. Обробку по вегетації, проводити уникаючи дії прямих сонячних променів, краще вранці або ввечері. Після обробки, насіння необхідно висіяти впродовж 2 днів. Перед застосуванням обов’язково приготувати маточний розчин у співвідношенні 1:1

Норми витрат препарату Біо-Мінераліс (Біодобриво для польових та плодових культур)

Культура, що обробляється Норма витрати
препарату
Фаза розвитку культури Максимальна кількість обробок
Пшениця, жито, ячмінь, овес 1,0 – 1,5 л/т Передпосівна обробка насіння. 1
Кукурудза 3,0 л/т
Буряк цукровий, ріпак, соняшник, томати 5,0 л/т
Картопля 1,5 л/т
Бобові 1,5-2,0 л/т
Пшениця, жито, ячмінь, овес, кукурудза, буряк цукровий, ріпак, соняшник, томати, картопля, соя 0,5 – 2,0 л/га Для позакореневого підживлення с/г культур в період вегетації. 2-3

*Максимальний захисний та рістстимулюючий ефект досягається при поєднанні передпосівної обробки насіння та обприскування рослин у період вегетації .

Зберігання. Препарат зберігати при t° від +3 °С до +20°С в темному, захищеному від прямих сонячнихпроменів місці, окремо від отрутохімікатів. Підвищення температури при зберіганні призводить до зменшення терміну придатності препарату.

Гарантійний термін зберігання: 6 місяців від дати виготовлення.